III Międzynarodowe Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe, Katowice 23 stycznia 2016

Polska Akademia Dietetyki i Mikroodżywiania zaprasza na III Międzynarodowe Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe „Probiotyki w terapii dzieci i dorosłych” organizowane we współpracy z Europejskim Instytutem Dietetyki i Mikroodżywiania w Paryżu i Wydziałem Opieki Zdrowotnej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych w Rudzie Śląskiej.

Trzecia edycja Sympozjum z zakresu medycyny zapobiegawczej zaplanowana została na 23 stycznia 2016 r. (sobota) w Centrum Konferencyjnym PARK HOTEL DIAMENT KATOWICE przy ul. Wita Stwosza 37.

Szczegółowy program merytoryczny Sympozjum dotyczący zastosowania probiotyków w profilaktyce, prewencji i leczeniu pacjentów w wieku rozwojowym oraz dorosłych obarczonych różnymi zespołami chorobowymi wraz z prezentacją wykładowców z Polski i Francji, a także pozostałe informacje organizacyjne zostaną przedstawione w najbliższym czasie.

Sympozjum dedykowane jest w szczególności lekarzom podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, jak również innym specjalistom systemu ochrony zdrowia, studentom kierunków z obszaru medycyny i nauk o zdrowiu oraz wszystkim zainteresowanym problematyką probiotykoterapii.

W załączeniu znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie i zwrotne przesłanie na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. pozwoli na zabezpieczenie Państwa uczestnictwa w Sympozjum.

W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu: +48 537 103 999.

Informacje o sympozjum są również dostępne na stronie www.padim.pl oraz na profilu PADiM na Facebook.