Informacja dla kandydatów na studia zawodowe (tzw.pomostowe) na kierunku pielęgniarstwo i kierunku położnictwo w sprawie kwalifikacji na studia rozpoczynające się 1 października 2012r.

Dziekan Wydziału Opieki Zdrowotnej uprzejmie informuje kandydatów na studia zawodowe (tzw. pomostowe) na kierunku pielęgniarstwo i kierunku położnictwo, że od dnia 2 lipca 2012r. dostępne będą na stronie internetowej uczelni informacje dotyczące kwalifikacji na studia w roku akademickim 2012/2013 rozpoczynające się 1 października 2012 r.

Informacja w sprawie kwalifikacji na kierunku pielęgniarstwo dostępna będzie w zakładce Rekrutacja > Pielęgniarstwo > Studia zawodowe > Kwalifikacja - Dostęp do informacji >> Przejdź

Informacja w sprawie kwalifikacji na kierunku położnictwo dostępna będzie w zakładce Rekrutacja > Położnictwo >Studia zawodowe > Kwalifikacja - Dostęp do informacji >> Przejdź