Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Krajowy Dzień Położnych

Z okazji  Międzynarodowego  Dnia  Pielęgniarek  i  Położnych składamy  studentom i absolwentom kierunku pielęgniarstwo i kierunku położnictwo  oraz pielęgniarskiej     i położniczej kadrze nauczycieli akademickich Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych      w Rudzie Śląskiej wyrazy szacunku i uznania dla  wykonywanej pracy wymagającej profesjonalizmu, zaangażowania, poświęcenia i postawy życzliwości przy wspieraniu drugiego człowieka w czasie szczególnie dla niego trudnym, jakim jest okres choroby, bólu i cierpienia.

Życzymy Paniom i Panom pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym wytrwałości w realizacji codziennych zadań, satysfakcji z służby człowiekowi,  umiejętności realizacji posłannictwa  w warun- kach reformy systemu działalności leczniczej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a Paniom i Panom studentom życzymy ponadto satysfakcji z podjętego trudu podniesienia kwalifikacji zawodowych.

REKTOR                                                                            KANCLERZ

doc. dr n. med. Dariusz Luboń                              Adam Sałaniewski